» Poradna » Notebooky

Steam stahování - místo na disku

Stahoval jsem přes noc KCD, zaklapl jsem noťas a šel od toho, místo na disku bylo.Ráno hra nebyla stažena pouze KCD.exe na ploše a úložiště o 59GB míň místa. Říkám si ok tak asi jen nevytvořil zástupce no problem. Jdu do Steamu a tam je u hry místo "Hrát" napsáno "Nainstalovat". Co mám dělat, nemůžu nalézt ten soubor, který mi tam zabírá to místo.

Odpovědi na otázku

Je to nekde v TEMPu, ale nehledej to, manualne NEcisti nejakym udelatkem, jen to dojebes.Proste dej znovu "nainstalovat". Ono se to dotahne, nainstaluje a instalator po sobe uklidi.

Když se pokusím o opětovnou instalaci vyhodí mi to kvůli nedostatku místa na disku

V tom případě odeber z knihovny steamu.

Nesdělil jsi verzi OS.Pokud používáš MS WNT, vyčisti standardně gigantický bordel v systémovém disku:cleanmgrBtw:uživatelské knihovny patří do datového disku, ne do systémového.

Jak víš, že tam má bordel, kromě částečně stáhlé hry? Kolik notebooků má více disků? Rozdělováním by si jen zhoršil problémy s místem. Zase píšeš nesmysly.

verze je W 10

Možná by mohlo pomoci "Zkontrolovat intergritu mezipaměti hry" v menu po kliknutí pravým tlačítkem na KCD.Nedotažené soubory Steamu jsou ve ve složce Steam/SteamApps/Downloading. To můžeš smazat a začít stahovat nanovo.

yes to je přesně ono, nemohl jsem to nikde najít díky

Asi máš nastaveno, že při zaklapnutí se ti systém uspí/vypne. V tom případě buď nechávej notebook rozložený a nebo si nastav ať notebook zůstane spuštěný i při zaklapnutém víku.