» Poradna » Ostatní

Steam problém - nemůžu nic kupovat ani prodávat

Dobrý den chtěl bych se zeptat co mám udělat když mi tam píše toto :Proč je tato možnost nedostupná? Na svém účtu musíte mít uskutečněný platný nákup, který byl proveden před více než 30 dny. Nesmí však být starší než 1 rok. Dále u Vás nesmíme evidovat žádné platební nesrovnalosti. Podpora služby Steam nemůže toto omezení odstranit. Poprosil bych o odpověď děkuji mockrát.

Odpovědi na otázku

Protože mají takové podmínky. Hotovo tečka. Když se ti to nelíbí tak prodávej a nakupuj jinde.

já absolutně nechápu proč si vytočený když jsem se slušně zeptal víš co běž si hrát minecraft

Ty asi nevíš kdo Nargon je,co? Ale s tím kam si ho poslal možná ano.

Já nejsem vytočený, to jen tebe to vytočilo. Ale fakt že nemůžeš obchodovat je správně, je to součástí podmínek služby, které jsi četl a zaškrtnutím čtverečku s nimi i souhlasil. A kdyby jsi to náhodou nečetl tak se ty podmínky na internetu rozebírají už několik let, tak to musíš vědět. V základu jde o to že dokud si ve steam obchodu nekoupíš nekoupíš nějakou hru přes asi $5 tak máš nějaké funkce zablokované.

DRŽ PIČU KOKOT VYJEBANY NECH TI MATER ZDOCHNE TY PIČUS

Takže se nejedná o Steam Store ale Steam Community Market.Tohle jsou prostě pravidla. Musíš být aktivní na Store aby jsi mohl být na Marketu. Jak to odstranit? No kup si nějakou hru.

tak stahnj z torrentu jako ja a beres to

Upřímně právě při existenci Steamu a jemu podobných, ci HB torrent postrádá smysl, krom výjimek ... Za ty ceny.

A co na tom nechápeš??? Máš to napsané snad jasně a pokud už nedovedeš pochopit psaný text, tak se nechej vyšetřit !