» Poradna » Ostatní

Steam podpora

Dobrý den chci se optat na jednu otázku potřebuji napsat na podporu steamu ohledně bugu ve hře který se děje mě. Vím že tam musím napsat anglicky ale to je to jak já anglicky moc neumím a pomocí překladače s toho asi bude nejspíše paskvil děkuji

Odpovědi na otázku

Vrazit do do překladače, něco z toho vypadne -> důležité je jasný popis a ne omáčka (jak se to projeví, jestli to jde navodit, jak často se to děje atd..). V pár bodech stručný popis google translator určitě zvládne...

No,nevím. Zesmolí něco,co si překladač přeloží stylem - já být hry mám nějaké problém,nemám tok neplynulý hrát ... odpověď dostane podobnou - vy pořádná HW nemít,to koupit,není driver,mít slabá tablet .... Nikam bych nepsal a řešil to lepším HW rovnou.

Tak aspoň to zkusí. Než někoho odrazovat, já bych ho podpořil. Ať to napíše, pošle, uvidí.... ten support podobné "paskvil" texty čte denně..

Nemáš zač. A co jsi vlastně potřeboval ?

A otázka je jaká?Nicméně paskvil je i ta čeština, takže už to je prašť jako uhoď Čarky mezi větami asi někam odplavaly...

No otázka je taková že mám zakoupenou hru friday 13 the game. A když hraju za přeživšího a Jason nám narazí auto hra mě zamrzne. Jinak hra běhá dobře žádné jinačí zamrzani nebo padání. Hru mám plně aktualizovanou totéž i ovladače v pc

Tohle ti Steam určitě nevyřeší. Pokud to je ve hře běžná situace, tak by se s tím musel setkávat i někdo jiný, což se asi neděje. Takže to bude chyba u tebe v počítači a to Steam neopraví.

Dobře,to je ale tak,Steam je prodejce a provozovatel herního serveru. To lze fakt řešit s tvůrci hry. Ale pokud takový problém nemá většina hráčů té hry,tak ti neporadí.

Já furt tu otázku nevidím a nevidím, jen oznamovací věty. Ani když si domyslím otazník na konec, tak to nesedí. Fakt nevím, na co se chcete zeptat. Za vás tam nikdo psát nebude, ani překládat. Navíc ty věty nedávají pořádný smysl ani česky, myslím, že translator to už víc zkazit nemůže.

Pro překladač piš jednoduché jasné věty, na support jim píše celej svět, nečekaj slohovku z Harvardu.

Bohužel skoro "celej svět" ale mrská angličtinu.

A co čekáš tady za radu, že ti to někdo přeloží? Navíc bug ve hře je potřeba spíš hlásit vývojářům hry, Steam ji bude opravovat těžko.

No otázka je taková že mám zakoupenou hru friday 13 the game. A když hraju za přeživšího a Jason nám narazí auto hra mě zamrzne. Jinak hra běhá dobře žádné jinačí zamrzani nebo padání. Hru mám plně aktualizovanou totéž i ovladače v pc

Dobře,to je ale tak,Steam je prodejce a provozovatel herního serveru. To lze fakt řešit s tvůrci hry. Ale pokud takový problém nemá většina hráčů té hry,tak ti neporadí.

Nemusíš sem stejnou odpověď vkládat 2x...

Stejná otázka,stejná odpověď. Opakování je matka moudrosti.

Spíš ten problém googli, hledej návody vč. youtube atd. Steam tohle nevyřeší. Leda poradí ověřit soubory hry přes menu ve Steamu, příp. ovladače grafiky. Ale tvůj problém už kdosi zmiňoval, tak to bude známý bug. Ty jdou hlásit vývojářům zde: http://www.jasonkillsbugs.com/

Se dívám, že tohle je u nich reportované asi milionkrát (dle netu je ta hra zabugovaná teda fest) .. Takže asi netřeba smolit doraz, spíš prohledat fóraNějaká řešení jsou, ale chce to vyzkoušet.. ( bylo by dobré se vždy pokusit obětovat těch 10 vteřin a něco si najít.. je toho fakt mraky všude.. "Friday the 13th: The Game Errors, Crashes, Launcher, Bugs, Connectivity and Fixes"..