» Poradna » Programy

Steam odznaky

Mám na Steamu spoustu her s podporou kartiček a tím pádem i odznaků, přesto když otevřu záložku odznaky, tak se mi tam ukazuje pouze pár 'vyvolených' her, mezi kterými chybí dokonce i Skyrim, jehož odznak jsem už viděl u ostatních. Jak rozšířit tento seznam s odznaky o další hry? (Používám nejnovější verzi Steamu pro Windows)

Odpovědi na otázku

nebude to tim, ze ukazuje jen ty co mas a v ktere hre mas? je treba nasbirat ve vice hrach