» Poradna » Programy

Steam neposlouchá.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by někdo nevěděl jak vyřešit problém který se vyskytuje na steamu.Jde o to, že jsem si koupil hru v tomto balíčku https://www.g2a.com/medieval-ii-total-war-col...Normálně jsem na steam zadal kód který mi přišel a povtrdil stahování když se hra stáhla tak se mi sice ukáže v knihovně ale jen Medieval II Total War ale DLC Kingdoms se nikde neukáže avšak když jdu do obchodu a najdu tuto hru je u toho napsané že hru mám v knihovně.Dokonce se mi i vytvořila ikona ale v knihovně ji nikde nevidím jen je o tom zmínka že byla dnes přidána a že je nainstalována ,ale nejde spustit.Když se toto DLC pokusim spustit Steam mi napíše že chybí nějaký spustitelný soubor a že se hru nepodařilo spustit.Děkuji předem na vyřízení.

Odpovědi na otázku

Tak mě se stalo jednou že jsem do steamu přidal hru, a neobjevila se mi v seznamu. Nakonec jsem zjistil že ta hra na steamu zatím není a vývojáři ji teprve připravují do "steam verze". Což pak chápu že se neobjevila v knihovně. Tobě bych asi doporučil kontaktovat support steamu a řešit to tam.

No tak aspoň díky za radu. ;)

Díky za tento odkaz ale např jsem se tam dočetl o tom že hra by se měla ukázat ve vlastostech a DLC tam se taky ukázala ona je prakticky všude jen né v knihovně a nejde spustit :D

Omluvám se :D každopádně děkuji za rady avšak je to jen mnou a mou blbostí :D DLC Kingdoms tam mám ale myslel jsem si že to bude samostatně spouštěná hra ale toto DLC jak jsem se teď dozvěděl je rozděleno na 4 části jako Americas Crusades atd..Které se spouští přes původní Total War II Takže děkuji ještě jednou za ochotu pomoci a nashle.

DLC by mělo být zobrazeno na kartě se hrou http://s20.postimg.org/tio9imu5p/screenshot_75.png .