» Poradna » Ostatní

Steam kupon na dárek ?

Zdravím chci se zeptat zda li se dá kupon aktivovat na dárek (do Steam inv), protože jsem si koupil rx480 a k tomu je kupon na civ 6 - po shlédnutí par videii jsem usoudil, ze me strategie nebaví a ze to s někým vymenim a Popr jak to změnit na gift. Děkuji za každou reakci.

Odpovědi na otázku

ak si kód aktivoval na svojom steam účte, tak kontaktuj steam a vyrieš to s nimi.ak máš nepoužitý kód tak ho môžeš dať komukoľvek. iba ak by to bolo viazané na konkrétnu grafiku, o čom pochybujem

Použity ho nemám, ale chtěl bych to zprovoznit na gift aby me nikdo neokradl

Tak někomu pošli ten kód/papírek, jestli to někomu chceš dát.

po krátkom googlení sa dozvedám, že to nie je možné a pravdepodoben ani nikdy možné nebude... kód môžeš len aktivovať, na gift sa premeniť nedá.skús ho rpedať na g2play.net alebo instant-gaming.com všimol som si, že tam sa predávajú aj kľúče od komunity

Nevím jak steam klíče, které jsou k nějakému HW, ale osobně jsem před nedávnem kupoval novou základní desku a dostal jsem k ní kód na hru Mafia III. Kód jsem prodal na bazosi. Aktivace takové hry byl celkem porad. X krát jsem si s kupujícím mailoval co dalšího potřebuje k aktivaci. Vždy se dostal o krok dál a chtělo to po něm zas něco co nevěděl. "seriová čísla ze základní desky - byly dvě a jsou krásně schované pod chladičem na CPU :D, datum nákupu, obchodníka kde bylo koupeno ........" Celkem legrace aktivace takové hry zdarma.Jinak ale prodat se to dá, abych se vrátil ke tvému dotazu. Viměnit za gift asi těžko.

Na steamu takováhle "byrokracie" není, jenom napíšeš kód a aktivuješ.