» Poradna » Programy

Steam je vždy po zapnutí v EN

Ahoj mám problém se steamem pokaždý když ho zapnu mám ho v angličtinětak musím nastavit češtinu a pokaždý restartovat neví někdo proč to dělá prosím nebo jak nastavit na dobro češtinu ? //Mail do titulku nepatří - opraveno.//

Odpovědi na otázku

tak steam odinstaluj a nainstaluj s češtinou ;) ,,,, a ten titulek není na emailové adresy

dej do vyhledávače "jak nastavit češtinu ve steamu", je tam i youtube.

no tak to jsem asi dělal nemyslíš

nepíšeš o tom, často sem chodí tací, kteří se ptají zde místo hledání v google

No asi nedělal, jinak by ses tady nemusel ptát. A ještě nesmyslně do nadpisu psát e-mailovou adresu...