» Poradna » Programy

Steam jak zakázat zobrazování achievementů během hry ?

AhojMůžete mě poradit?Neustále se to během hry zobrazuje a např. ve ACE COMBAT to dost vadí přes obrazovku a je to na nic.Navíc to nepotřebuje hráč vědět.Jak zakázat ve steamu zobrazt během hry achievemety...

Odpovědi na otázku

Stačí v nastavení steamu vypnout "Povolit překrytí služby Steam ve hře". Pak to vypne veškerý ten bordel, takže neuvidíš ani achievementy a ani když bude nějaký přítel online apod. Prostě budeš hrát hru a nebudeš tam mít ten bordel kolem.

Nargon a opravdu.Díky

..a stejně to musela vymyslet nějaká blbá ženská,která sama posílá smajlíky.