» Poradna » Ostatní

Steam eura-koruny-nechápu

Zdravím všechny.Chtěl bych dceři koupit hru Undertale přes paysafecard. Karta se nabíjí korunami,cena hry je v eurech.To se ty české koruny nějak převádějí v kurzu na eura,nebo jak to je?Když hra stojí 10 eur,nabiju kartu za 300kč,na Steamu zaplatím paysafekartou a je to?Díky za odpověď,já se v tom neorientuju.Ajfel

Odpovědi na otázku

Hra stojí 10 € (10*27) = 270,-Kč +/- nějaké poplatky ze strany PaySafeCard. Takže výsledná cena může být klidně i 290,-Kč.

Cena se přepočítává podle aktuálního kurzu. Každopádně je lepší koupit si rovnou 10 eurový kupon tady https://www.herni-kupony.cz/steam-penezenka/ . Nemusíš pak řešit přepočet.

(Mělo) by to tak být podle kurzu jinak nevidím jinou možnost jelikož teď je kurz 25,69 Kč tak když koupíte paysafecard za 300 tak to vychází, 25,69 * 10 = 256,9.Paysafcard uschovejte do příště ten zbytek jde využít, když tam dáte třeba příště 4 ten zbytek tak budete mít 172,4 Kč pokud zůstane kurz stejný.Doufám že rady pomůžou. hezký den.

Je to skoro tak jak říkáte.Není to podle aktuálního kurzu, ale podle kurzu z data někdy v říjnu / listopadu, kdy se tyto kurzy nastavují a berou jako platné.. někde sem o tom četl

ano přesně tak, bohužel steam používá zastaralý kurz ale 300 bude stačit