» Poradna » Programy

Steam audio

Zdravím. Potřebuji zjistit pár informací o tom novém Steam Audiu. Pokud chápu dobře tak je to program který mění zvuky ve hrách na realističtějši ? Popřípadě kolik stojí ten program ?

Odpovědi na otázku

Tak si ty informace zjistete: https://valvesoftware.github.io/steam-audio/ .Nechapete to dobre. Neni to program, ktery byste si mohl koupit.Je to framework, ktery mohou pouzit herni vyvojari, aby s jeho pomoci vyresili lepe a kvalitneji zvuk v dane hre. Tudiz pokud ho pouziji, bude Vam to samo fungovat. Pokud ho nepouziji, nebude to fungovat, ani kdybyste se na hlavu stavel.Zaver je tedy takovy, ze si o tom muzete vyse precist detaily, ale to je asi tak vsechno, co s tim muzete delat.