» Poradna » Programy

Steam a X box

Zdravím,chtěl bych poprosit o radu a vlastně i zhodnocení, zda je moje myšlenka proveditelná. Rád bych si nainstaloval steam na X box one S, ale pořádně nevím jak na to, s konzolí se teprve seznamuji. Je to možné? a je možné hrát hry ze Steamu přes X box? Případně jak to celé provedu? Děkuji za rady a hezký den!

Odpovědi na otázku

Všechny věci na Xbox se instalují stejně. Ze store nebo z placky a obě varianty jsou jednoduché a blbuvzdorné. Viděl jsi tam ale někde Steam? (jako jistě by se to dalo nějak znásilnit, vnutit na Xone jiný OS a následně i Steam. Ale obávám se, že člověk který by byl schopen to udělat by neměl zapotřebí se ptát tady a takto.)

Ne to nijak nejde.

Ty platformy jsou vzajemne vysoce nekompatibilni. Takze i kdyby Valve vypustil Steam klienta pro xbox (byly tu jiste pokusy), stejne by nebylo mozne provozovat na xboxu prakticky zadnou hru z knihovny. Jaky by to tedy melo smysl?