» Poradna » Programy

Steam - připojení

Dobrý den, chtěla bych se připojit ke steamu, jsem na kolejích. mam tu internet přes kábl... vše jde.. ale připojeni ke steamu ne.. píše mi to "Nelze se připojit ke službě steam. Zkontrolujte své přípojení..." jde to nějak opravit? Prosim :) Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

jsi na kolejích? tak to pozor! ať tě nepřejede vlak!

Neboj, čihám kdy co jak jede :P

choď za svojim providerom na intránku s hlbokým výstrihom, pred zrkadlom si nacvič psie oči a pekne ho popros, aby ti steam odblokoval.bežne sa na internátových sieťach blokuje p2p, torrenty a kopa ďalších vecí, aby študenti nesťahovali vo veľkom a neblokovali internet ostatným

Jinak to nejde ? :o ach jo.. nechci za nim..

teoreticky cez nejaké vpn, mapovanie portov atď, ale to by bolo moc komplikované a s neurčitým výsledkom. najjednoduchšie je ísť pekne za ním a poprosiť ho.. obvykle to spravia bez väčšieho protestovania, dohodni sa s ním, že si v steame obmedzíš rýchlosť sťahovania a je to.

a co budu potřebovat když tam pujdu?..:D :D nejaké čiso nečeho? nevíš?.. ach.. asi raději nebudu hrát..:D

noo... pravdepodobne mac adresu, neviem ti povedať. tam ti povedia čo a ako.

ach jej.. Děkuji ti moc jsi hodný :)