» Poradna » Ostatní

Stealth hry

Ahoj, chci se zeptat, neznáte někdo nějakou dobrou stealth hru? :)Myslím něco jako např: Dishonored nebo Thief.Díky za radu. :)

Odpovědi na otázku

hitman, niektoré pasáže metra, fallout 4 ak si vyberieš takú cestu, veľa hier sa dá hrať dvoma spôsobmi. dokonca aj tomb raider môžeš hrať stealth ak si dosť trpezlivý.ináč google...https://www.google.sk/search

Metal Gear Solid, Splinter Cell

Já strávil hodně dlouhou dobu u Hitman Absolution, anebo série Splinter Cell může být dobrou alternativou. Jinak teď se blíží vydání WatchDogs 2, kde také budou ony stealth pasáže, anebo Dishonored 2

Díky za rady něco vyzkouším. Jinak taky čekám na Dihonored 2, protože mě hrozně zaujal, jedničku jsem hrál asi 5x. Ale ještě musíme tři měsíce vydržet!

To já zas čekám jestli na PS4 vyjde Metal Gear kolekce ... :(