» Poradna » Windows (a jiné OS)

Stažení windows

Zdravímdostali jsme počítač s kleklým diskem a je na něm COA štítek. Disk jsem sehnal, Windows 7 PRO chtěl stáhnout ze stránekhttps://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... ale stáhnout nejde. Pořád píše chyba - opakujte později. Tuž 14 dní dokola...Existuje jiné řešení jak "wokna" stáhnout? Děkuji

Odpovědi na otázku

na té Tobynet.eu stránce se píše že instalačka obsahuje mimo jiné i podporu pro Coffee a Kaby Lake procesory.Chci si koupit ojetý kancelářský NB aby na něm fungovaly Win 7 a myslel jsem, že nejlepší co můžu koupit je Sky Lake (i5-6300U).Můžete mi prosím potvrdit, že mohu koupit Coffee Lake (i5-8250U) a bude mi s touto instalačkou na něm plnohodnotně fungovat Win 7 ? Včetně aktualizací, ...Předem moc dík, je to pro mně docela zásadní změna

Ja patram uz dost dlho, ako rozbehat Win7 na Coffee Lake, alebo AMD Ryzen.Co som zatial zistil, nemal by byt problem, ale na Kaby Lake/Coffee Lake nerozbeham internu grafiku.Ale ja chcem stolne PC, kde na internu grafiku mozem vy*toto.U notebooku je to inak. Notebook nema zvlast vystupy/konektory na internu a dedikovanu grafiku. Dedikovana grafika je len akysi akcelerator a vystup ide cez internu. Ked internu nerozbehas, mas smolu. Ked internu rozbehas nejakym inym ovladacom, asi nebude fungovat prepinanie grafik.Ked trvas na Win7, tak na NB by som to neriskol.Co sa tyka :"Včetně aktualizací, ..." To je aj zbytocne. ISO Windows 7 se všemi aktualizacemi do Ledna 2018.Microsoft stejne na Win7 kasle uz dlhe roky.Ale ked chces, ide aj to:https://diit.cz/clanek/windows-7-update-p...