» Poradna » Windows (a jiné OS)

Stažení windows pro notebook dell

Ahoj, snažím se stáhnout bitovou kopii windows pro notebook dell pomocí jejich programu Dell OS recovery tools ale po zadání výrobního číslo mi to napíše "neexistují žádné bitové kopie OS pro značku, ačkoliv existují pro produkt"Nevíte někdo prosím co s tím? Zítra zavolám na podporu ale třeba někdo bude vědět ještě dnes :)Díky

Odpovědi na otázku

O jaké W se jedná?

W10 home

Vyrobni cislo - predpokladam, ze mluvis o service tag.

O jaký Dell se jedná? mám doma hromadu DVD pro různé modely

Nevim, jestli to jeste dodavaji na DVD, posledni s W10 uz mely instalacni flesky (mam tu paru v supliku)...

Pomocou Dell OS recovery v žiadnom prípade nestiahneš bitovú kópiu, ale úplne obyčajnú inštalačku bez driverov, ktorá sa tvári ako recovery disk, čiže z toho nespusťíš setup, ale " obnovu" systému, obvykle je to o jednu edíciu staršie a aj tak si musíš ovládače, ak nejaké chýbajú nainštalovať manuálne. Lepšie riešenie je stiahnuť inštalačku z MS .