» Poradna » Ostatní

Stažení webu

Chtěl bych poprosit o radu. Chtěl bych si stáhnout nějaké věci z webu, ale narazil jsem na problém. Normálně používám WinHTTrack a jde to bez problému. Adresa má strukturu www.aaa.com/bbb/ccc/ddd/eee/01.jpg bbb,ccc,ddd jsou adresáře. 01.jpg jsou obrázky. na ty obrázky neexistuje žádný přímý link, přišel jsem na to náhodou. Pokud zadám přímo číslo obrázku do url, stránka se zobrazí. WinHTTrack ani jiný program to stáhnout nedokáže, vždya to hodí nějakou chybovou hlášku. Myslel jsem, že když zadám adresu www.aaa.com/bbb/ccc/ automaticky se stáhne obsah i nižších adresářů. Mohl by mi někdo, prosím poradit, jak na to?Předem díkyPs. Vím že se najde spousta lidí, co bude tvrdit že vykrádám weby, tak se nezlobte, ale reagovat na to nebudu.

Odpovědi na otázku

hm, keby si napísal URL, možno by sa dalo pomôcť, ale bbb/ccc - no neviem neviem

Asi nějaký sprosťárničky