» Poradna » Programy

Stažení pdf z www stránky

Zdravím, kdo mi pomůže? Když na www stránkách kliknu na odkaz na dokument pdf zobrazí se mi pouze zástupný symbol a dokument se mi neotevře. Když si ho stáhnu na disk, tak už ho otevřu. Zřejmě se mi někde něco přenastavilo a já nevím kam šáhnout. WIN98SE,IE6.
Díky.

Odpovědi na otázku

pokud ti to fungovalo, tak zkus v nastaveni zaskrtnout Povolit rozšíření prohlížeče třetích stran

Povolení rozšíření prohlížeče třetích stran mám zaškrtnuto, vždycky mi to fungovalo a teď ne.

Zkus přeinstalovat Adobe Reader nebo použít jiný browser.