» Poradna » Ostatní

Stažení nových aktualizací grafické karty

Dobrý den,mám grafiku od AMD, informovali mne o tom, že he nová aktualizace. Aktualizaci jsem zapl ale po chvilce mi vyskočilo toto. An exception occurred! Type:RuntimeException, Message:The primary document entity could not be opened. Id=Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem?Děkuji Jakub

Odpovědi na otázku

Stahl bych aktualni drivery primo z webu AMD a zkusil nainstalovat. Tyhle automaticke aktualizatory obcas blbnou (u AMD by to nebylo poprve).

Dobře, moc děkuji :)

Pokud ti všechno funguje, není žádný důvod tam za každou cenu rvát nový ovladač.A nový neznamená vždy lepší, naopak, co doteď fungovalo najednou fungovat nemusí...