» Poradna » Programy

Stažení nové verze Windows Update - [Číslo chyby: 0x800A138F]

Nainstalujte si nejnovější software systému Windows Update.Vylepšili jsme náš web. Chcete-li si stáhnout novou verzi softwaru a začít používat systém Windows Update, klepněte na tlačítko Nainstalovat. Nainstalovat ------------------------------------------  [Číslo chyby: 0x800A138F] V systému Windows Update došlo k chybě a požadovanou stránku nelze zobrazit. Při řešení těchto potíží vám možná pomohou následující odkazy:

Odpovědi na otázku

zkontroluj si systémové datum