» Poradna » Počítačové sítě

Stažení mp3 ukázky

Dobrý den poradí mi prosím někdo, jak si ze stranek www.idj.cz ... stahnu skladbu Adam Skovajsa a Stepan Bruck - Sunny Tide? Jde přehravat jen on-line. Děkuju

Odpovědi na otázku

pokud mas dostatecne starou zvukovku tak bylo mozne si poslat vystup co mel jit do repraku zpet linkovym vstupem a ten si nahravat treba pomoci Zaznamu zvuku.

Tak si to nahraj třeba do Audacity: www.edownload.cz ...
Na nesmysly s kabelem připojeným z výstupu do line vstupu zapomeň.

No tak jsem se podival v Opere do Cache4 adresare, a tam to je cele - ma to velikost 3 059 879 bajtů a staci k tomu nazvu souboru dat koncovku wav...

Tu ji mas:
rapidshare.com ...

jj, ja jsem to taky nasel v cache mozilly... staci setridit soubory podle velikosti a casu a najit si spravne velky soubor a prejmenovat... ;)