» Poradna » Ostatní

Stavebko u m. pyramidy, posílání peněz přes účet

Ahoj, asi hloupej dotaz..
Převzal jsem stavební spoření a potřebuji vědět, jakým způsobem mohu platit přes účet (vklady). Co všechno musím zadat při platbě přes internet? Stačí zadat poue číslo účtu a poslat peníze? Nebo musím vyplňovat nějaký variabilní symbol? třeba číslo smlouvy atd. ? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Číslo účtu a variabilní symbol (pravděpodobně číslo Vaší smlouvy). Vše budete mít uvedno ve smlouvě případně vám poradí v nejbližší pobočce.

Díky za radu, připadám si jak deb*l Ale vůbec mi nedošlo, že vlastně nevím, co mám do platby uvést...

Jara - z praxe. Nakluš do nejblžší pobočky MP - v ruce smlouvu, v kapse první splátku.
Tam ti pomohou s vyplněním příslušného blanketu, peníze vyplázneš na dřevo, dostaneš zpět kopiii platby, a pak už jenom pomocí, té kopie, můžeš posílat prachy z účtu - ať už se své banky - přepážka, a nebo z domova přes telefon, nebo Net, pokud tu službu používáš.
A jinak jak píše D2MAC - č. účtu/kod banky - VS je opravdu č.smlouvy.

a jinak č.účtu 27-6171881452
kod kanky 7990
č.smlouvy si musíš najít v papírech
Prolez smlouvu, překontroluj to co jsem napsal, a už to může frčet.