Stavba starého PC

Zdravím, skládám starší pc na občasné hraní, investice max 5000,- a takto se vlezu ;), chci názory na sestavu Zakladovka+procák+grafika.. sám nevim jestli tohle combo bude dobré, sám myslím že je to špatná volba procáku. a Utáhne to zdroj? Deska Asus Gamer patice FM2+ cipset A88xRam Kingston HyperX Predator 3*4gb 1333MHzProcesor Amd Trinity A10 5800k FM2Graf.karta Gigabyte hd7870 2gbAlternativni chlazeni Silentium pc 6*heatpipe2x60gb SSD sandiscHDD 600GBZdroj: HP 300W (1 x P1 24 Pin Connector 1 x P3 12V 4 Pin Connector 4 x SATA)+case

Odpovědi na otázku

Co z toho máte a co dokupujete??Nebylo by lepší postavit alespoň nějaký slušnější základ. Nějaká B250(m)+G4600+8GB ram DDR4

mám skoro vše, jen to složit. Do jednoho roku plánuji pořídit daleko lepší cca za 30k. je to jen dočasné ;)

ta grafika potrebuje 2x 6pin, ktere ten zdroj nema.

máte pravdu, to jsem přehlédl, nějak jsem s tím zdrojem počítal že to bude chtít jiný a určitě lepší

Tak rovnou říkám, že zdroj tam dám tak 500W možná 600W, to s tím 300w byl trochu úlet

ocením jakékoliv doporučení zdroje