» Poradna » Ostatní

Stav objednávky - balík na poštu (mobilpohotovost)

Ahoj, objednal jsem si telefon a jako způsob doručení jsem zvolil balík na poštu, chtěl bych se zeptat, jak mohu sledovat stav objednávky. (Na mobilpohotovost nikde nemohu najít sledování objednávky pomocí kódu) . Balík na poštu objednávám poprvé Děkuji

Odpovědi na otázku

v emailu nebo v sms by si měl dostat číslo balíku, to pak dáš sem https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/ - číslo dostaneš, až eshop zboží odešle - pokud ne, kontaktuj eshop, na poště pak stačí přijít s sms o doručení a občankou

Mám tam jen číslo asi z eshopu, ale pošta nic.

číslo balíku bude začínat "NPxxxxxxx" - NP jako Na Poštu

A k čemu ti to bude? Balík na poštu chodí standardně následující den po odeslání, popř. o den později.

Už jsem to pochopil Děkuji všem

OK a buď trpělivý, však ti to dojde :) Mimochodem, ale zrovna od MP bych si osobně nekoupil ani rohlík...

MP prodává rohlíky? ) Ale máš pravdu, tam opracdu nic.

Hypoteticky :) i když bych se ani nedivil.