» Poradna » Ostatní

Stav inkoustu - prosím o poradu

Ahoj, nevíte někdo jak zjistím stav inkoustu v tiskárně? Mám Windows 8, a dříve jsem měl XP. (tiskárna: Epson stylus dx4850) Díky.

Odpovědi na otázku

no, jestli nejni zaschlej poznáš nejlépe tak, že dáš něco vytisknout... a jestli myslíš "hladinu", tak přes obslužný sw, ten by to měl plus mínus autobus ukazovat, anebo vyndat cartridge a podívat se proti světlu

To vím, ale já myslím něco takového: https://www.google.cz/search

to se dává s tiskárnou na instalačním CD/DVD

na cd jsem se koukal, a tam nic takového není.

při zakoupení tiskárny dostaneš CD tiskárna ... se nepřipojí, instalují se drivery z CD a v průběhu instalace jsi vyzván k připojení tiskárny k PC/NB a tak se na Ploše objeví 1, nebo více ikon k ovládání tiskárny, úpravy vybraného papíru a další funkce. Mnohdy mají tiskárny tyto funkce přímo vestavěné a ovládají se na dispeji tiskárny ... praxe s HP5525 multifunkce a i dřívějšími tiskárnami

Mám sice DX4400, ale stačí mi kliknout v zařízení na tiskárnu, pravým a předvolby tisku - otevře se ten nástroj od epsonu a tam je to vidět (tiskárna musí být zaplá a připojená samozřejmě - a také správně nainstalovaná (tím myslím ty drivery od epsonu))

mě se ukazuje jenom tohle: http://gyazo.com/5bc525beb721a07be6d62c4cd...