» Poradna » Programy

Statistika hledaného výrazu - v kterém vyhledávači ?

Mohl by mi někdo poradít nějaký jiný vyhledávač kromě Seznamu, který má možnost zobrazení statistiky hledaného výrazu v průměru za den ?V Google jsem nenašel což je velká škoda.Díky moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Díky za reakci.Nebyl by nějaký přímý odkaz na tuto funkci ?Jedná se mi o to že když zadám do vyhledávače výraz jako např. "filatelistické známky " a najde mi to výsledné odkazy aby se dalo kliknou na "statistiku hledaného výrazu" - (jak to má např. Seznam dole pod výsledky vyhledávání), a ukázala by se průměrná statistika denní /roční frekvence zadávaného výrazu.Tuto možnost jsem v Google ani v jiných vyhledávačích nenašel.V Google u méně fregventovaných už není ani roční výsledný graf a v seznamu nejvyhledávanějších výrazů méně fregventované výrazy také chybí.Díky za každou radu.

www.digitalpoint.com - Webmasters - Suggestion Tools - http://www.digitalpoint.com/tools/suggestion/Nic lepšíhol s počty neni. Bez počtu je to Google Trends - a mimochodem je tam srování, takže se to dát aproximovat, pokud si seženeš někoho kdo je na nějaké podobné slovo první...

Díky za odkaz.Ten Suggestion Tools je dobrý a určitě ho využiju i když bych více věřil konkrétnímu vyhledávači.Nejde mi do hlavy že by byl Seznam jediný na světě s možností spočítat průměrnou denní/roční frekvenci každého zadaného výrazu ?To jsem teda v šoku !(Omlouvám se za chyby).

Wordtracker je z Yahoo, Msn nikdo nepouživá a Google to nezobrazuje, v analytics nějaká čísla jsou ale ne konkrétní, jen četnost.Ale tak sežen si někoho prvního na nějakej rozumnej výraz, první místo bere cca 40%hledání a máš tam srovnání grafů, to se dá dobře aproximovat...

Díky,přiznám se , že to potřebuji kvůli zaregistrování volné domény s vhodnou koncovkou na nejvyšší statistiku zadaného výrazu ve vyhledávačích.Jedná se o podobný výraz jako má známý světový web - o překlep jednoho písmena a na seznamu má i s tou koncovkou slušnou statistiku ve vyhledávání.

Mně by to i dost zajímalo.
Nevíte někdo o jiném vyhledávači kromě Seznamu s touto konkrétní funkcí ?