» Poradna » Notebooky

Starý počítač

Zdravím mám doma starý počítač asi tak 10let a chci se ho už zbavit a rád bych si složil nový pc tak se chci zeptat jestli se nějaký věcičky z toho starého pc hodí do toho nového nebo složit si nový pc a nakoupit si všechny nové věci

Odpovědi na otázku

Podľa toho, AKÉ vecičky v ňom máš - žiaľ, my tu nemáme vešteckú guľu a do tvojho starého PC NEVIDÍME!!

Ne, z 10 let starého počítače nelze použít prakticky nic, kromě bedny (bez zdroje).

10 rokov ? Určite nič ! Sám mám doma takého penzistu !

Nepouzijes nic protoze i bedna miva vyvedene na celni panel USB konektory a to co najdes na tak stary bedne urcite nebude vyhovovat USB3 a nejspis na tom nepobezi poradne ani USB2 kvuli vyviklanymu konektoru a slabejm kabelum mezi celnim panelem a zakladovkou. Da se to trochu resit prodluzkou USB ale zapomen na rychlost USB3. Nova bedna od 500,- tak asi neni co resit jen si pohlidej aby mela na celnim panelu to USB3. Pravda musim ale rict ze nova bedna za 500,- se pevnosti neda stovnavat se starsi bednou. Starou mrchu strel v celku za mrzky peniz.M

Už toho bylo doma víc, za ty léta jsem vždy starý počítač hodil do sklepa. Měl jsem jich tam už asi 8 z celé rodiny, protože jsem vždy ze starého každému všechno tahal na nový. Takže to vše končilo u mě. Jednou jsem jel kolem výkupny pc šrotu v Praze megasrot .cz ,tak jsem jim to tam při další jízdě kolem všechno nechal a ještě jsem za to dostal peníze.