» Poradna » Ostatní

Starý PC do nové bedny !

Třesoucí se, scvrklý pracháči, ze všech sil ukápnou a plodí děťátka - poněkud nechutná představa. Ty mladý ženský mají opravdu silný žaludek - místo pevného zadku nahmátnou hemeroid a to je to nejmenší !

Odpovědi na otázku

to vieš, žijeme v takej dobe, keď svetu vládnu prachy, prachy a zas len prachy. Ešte počkaj zopár rokov, to bude veselo. Vďaka múdrej politike jedného dieťaťa Čínskej komunistickej strany a rodí v Číne oveľa viac chlapcov ako dievčat. A vieš si predstaviť to spojenie : ekonomicky, hospodársky a politicky sa rozmáhajúca Čína, a desiatky miliónov Číňanov, ktorí nemôžu nájsť nevestu? Buďto si ich budú kupovať, alebo ich vláda naženie všetkých do armády. Nedávno som čítal, že v susednom Tadžigistane sa už zabývalo cca 100 tis. Číňanov, ktorí si tam berú za manželky tamojšie ženy, kupujú byty, zakladajú rodiny.... ešte sú ďaleko, ale keď sem prídu, utlčú nás čapicami.

.........smutné,leč pravdivé..........