» Poradna » Ostatní

Stary ovladac SEGA MEGADRIVE

Dobry den,
Po dlouhe dobe sem nasel par pozustatku ze stare SEGY tedy hlavne ovladace.S nostalgii sem si stahnul par emulatoru,ale jak je to na klavesnici tak to neni ono.Schodou okolnosti se ovladac od SEGY se do SEGY pripojuje pomoci serioveho portu.No a na zakladni desce mam vsut pro tenhle port.Takze by me zajimalo jestli nekdo nevi jak by se ten ovladac dal rozjet na windows 7.

Rekapitulace:
Mam ovladac ze stare SEGY
Ovladac ma koncovku do serioveho portu
Stejny port mam na zakladni desce
Mam win 7 a chci abych pomoci toho ovladace mohl hrat aspon neake hry v emulatoru nebo vubec ho k necemu vyuzit

Odpovědi na otázku

wndows od w2000 a NT neumoznuji primy pristup k seriovemu portu, existuje program co umozni primy pristup, ale nemusi byt s w7 funkcni

dekuji za odpoved