» Poradna » Notebooky

Stary notebook - Acer Travelmate 512DX

Dobry den, nasiel som pri upratovani nas prvy notebook, je to Acer 512DX. (Celeron 366MHz, 32Mb ram, 5Gb HDD) Chcel by som ho nacisto preinstalovat a najst mu nejake vyuzitie, nemam vsak k nemu ziadne drivery a k ziadnym som sa nedopatral ani na strankach Aceru. OS je tam Windows 98, s Dosom a Nortonom ako "dualboot"Cistou nahodou nemal niekto rovnaky notebook, a nenasiel by doma instalacne CDcka? Alebo nejake tipy kde by sa to dalo najst.Dakujem

Odpovědi na otázku

staci si sehnat cd s od ktery je tam na STITKU dole pod notbukempokud neni stitek tak key vytahnout z windowsu na papir a instalovat a zadat key

os

Cd s Windowsom 98 som nasiel, akurat nemam na notebooku stitok, ani vo veciach k nemu, asi sa nenalepil a stratil... ale to snad nejako vytiahnem zo systemu btw. kluc bude platit aj na Windows 98SE? Asi skor nie co...

Stáhni si je z acer FTP serveru: ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/TravelMate_51X/D... jsou tam pro 98 i 98SE.

Super, dakujem, nevedel som to vobec najst

Ten kíč by měl pasovat i na 98SE, ale v dnešní době, kdy skončila podpora XP, bych (sám za sebe) zkusil "svůj" klíč, a když nesedne, tak internet. Ps: o tom ftp jsem se dozvěděl kdysi, a záložku jsem si uložil i na net (a opatruju jak "oko v hlavě"), sám ji občas používám a je tam hlavně všechno, a ne jako na "oficiálních" stránkách Aceru.