» Poradna » Web a internet

Starý kanál na youtube

Ahoj, mám na youtube kanál s videem, obojí bych chtěla smazat. Už je to ale hodně starý a není to propojený s žádným mailem, na který si pamatuju. Je možný, že to není propojený vůbec s žádným mailem. Jak mám postupovat?díky!

Odpovědi na otázku

S nějakým mailem (respektive účtem Google/YouTube) to propojené je, bez toho tam založit kanál nešlo. Každopádně pokud nemáš přístupové údaje, tak máš smůlu, není jak to smazat. Nikdo nemá právo smazat cizí video a ty bez přístupu k účtu nemůžeš prokázat, že to video je tvoje.

No pokud máš starý kanál, který byl založený jen se jménem a heslem (tj před rokem 2009) tak si ho můžeš připojit ke svému google účtu na tomto linku: https://www.youtube.com/gaia_linkJen musíš znát jméno a heslo :) Pokud ho neznáš tak jsi v řitním otvoru.