» Poradna » Windows (a jiné OS)

Startování Windows po nové instalaci

Jako dosavadní uživatelka Window 7 jsem si nainstalovala nabídnutou verzi W0. Podle relace o průběhu se instalace zdařila a pracovala na něm bez problémů až do vypnutí. Problém nastává při opětovném spuštění PC. Na displeji se rozsvítí název ACER, ztlumí se a zhasne. V tomto stadiu se zablokuje a nereaguje na žádné pokyny. Po uplynutí cca hodiny nebo více se rozsvítí kontrolka značící, že PC "spí" a od tohoto okamžiku běžně reaguje.Prosíme u radu k řešení.Veverová

Odpovědi na otázku

Rada zní: Čistá instalace.

+ kompatibilní ovladače

V Možnostech napájení / Nastavení tlačítek napájení / Změnit nastavení, které není nyní k dispozici / zruš zatržítko "Zapnout rychlé spouštění".

já bych to viděl na nevhodný ovladač grafické karty, chtělo by to zkusit na stránkách výrobce zkusit jiný, aktuální, nejlépe přímo pro windows 10, ale mohl by i stačit pro windows 8.1

To je moc dobře, že jsi byl u toho a proto "... bys to viděl ...". To je opravdu moc dobře.

Já mám totiž křišťálové koule, tak proto to vidím na ten ovladač grafiky.