» Poradna » Programy

Start W XP

Při startu OS Windows XP Professional se mi vpravo v oznamovací oblasti stále objevuje bublina s textem "Některé soubory jsou připraveny k zápisu na disk". Poraďte mi prosím, jak tuto hlášku trvale zrušit. Děkuji.

Odpovědi na otázku

No cilem asi nebude zrusit tu hlasku, ale to co ji zpusobuje. Nebo myslite ze kdyz hori tak pomuze vypnout pozarni poplach ?Vim ze jsem nepomohl, ale ten pozadavek k tomu primo svadi.Jinak je k tomu PC pripojen nejaky pevny disk/klicenka pres USB ?

Otevři si mechaniku ve Start/ Tento počítač a vymaž ty soubory co tady uvidíš.

No to neni moc chytre reseni kdyz vubec nevis o jake soubory jde :D .

tu je jediny problem ze niekto sa netrafil na ikonu a presunul "hocico" na ikonu mechaniky. Subory sa nepresunuly, vytvorila sa docasna kopia.

kliknes na bublinu. ukazu sa ti subory, ktore neboli napalene a odstranis ich.