» Poradna » Notebooky

Start notebooku

dobrý den, mám jednu potíž se zapínáním mého notebooku. Při zapnutí se zobrazí pouze logo a značka pc ale potom nic nedělá, musím ho tedy vypnout a zase nastartovat.Nemyslím si že to je velký problém, ale chtěl bych ho opravit

Odpovědi na otázku

"potíž se zapínáním mého notebooku" "Nemyslím si že to je velký problém" tak proč sem píšeš?

Ja narozdiel od teba polozim otazku. Naco nam je tvoje oznamenie?

Jmeno mas vycerpavajici ale o ntb OS nic neuvadis. Koule mam ale ne vestecke