Starsi sestava

Ahoj chtel bych se zeptat mam pc stare cca 6 letOs: Win 7 64 bitram: 4gb ddr 2cpu: AMD athlon. 2,8 Ghzgrafika: Ati radeon hd 4650zdroj : 350 wMa cenu to nejak vylepsovat? Vim ze by bylo nejlepsi postavit novej komp ale na to ted neni.Ma treba cenu koupit do toho grafiku ( treba z aukra starsi) ktera podporuje directx 11? Abych si zahral novejsi hry Dik za vase nazory

Odpovědi na otázku

http://aukro.cz/gigabyte-ati-hd-radeon-56... Sběrné dvory jsou stálými sběrnami odpadu z domácností a místy zpětného odběru elektrospotřebičů.

berme v úvahu, že nie každý má na i5 s 8GB RAM a GTX 970

aký athlon, aká doska? Ak nemáš na nové PC cca 10-15000 Kč, dalo by sa vylepšiť, ale záleži od dosky. Ak by podporovala X4, bolo by to použiteľné aj na chrome-om s MBAM-om, online scannerom a videohovorom cez Skype súčasne, ale nie na hry