» Poradna » Programy

Starší notebook - operační systém

Dobrý večer, před několika dny jsem si koupil starší notebook, konkrétně Sony Vaio, procesor Intel pentium 1.73 GHr, operační pamět 2GB, hdd 40GB, windows 7, intel 915GM/910ML/915MS Graphics Chip, problém je však v tom, že na něj nemohu s tímto operačním systémem sehnat žádné ovladače, myslíte, že je rozumné jej přeinstalovat na windows xp? Na běžné ,,brouzdání'' po internetu je dobrý, ale nespustím na něm ani hru s těmito požadavky: Procesor: Pentium III 800 MHz, Paměť: 256 MB, Místo na disku: 4 GB, Grafická karta: GeForce2, ATI 9000. Nebo myslíte, že to od takového notebooku nemohu očekávat? Moc děkuji za odpovědi a přeji hezký večer

Odpovědi na otázku

nevím, na co to krom brouzdání hodláš používat, ale já bych na to hodil Xubuntu, pokud vyloženě nepotřebuješ Windows-only soft.