» Poradna » Mobily

Starší lte telefon

Dobrý den, Sháním starší lte telefon kolem 500.- . Telefon potřebuji jen na internet kvůli hotspot. Ideální by ještě byl dual-sim. Poradili by jste mi po jakých telefon bych se měl podívat? Dekuji

Odpovědi na otázku

Co třeba hledat spíše modem, než telefon?

Potřebuji telefon abych Mo mohl mít v autě Případně u sebe

za 500 funční telefon s LTE? a jaké frekvence? vidím to maximálně na nákup něčeho z číny, ale důsledně si ověř jaké LTE frekvence to umí a jaké ty potřebuješ (na kterých vysílá tvůj operátor) ono totiž není LTE jako LTE

Myslím, že i když dneska je LTE skoro ve všech telefonech, 500,- je prostě málo.

fakt myslíš 500 Kč a ne 5000 Kč?

Za 2500 kč lze sehnat LTE všech frekvencí Lumia 920 .Pouze ve své době top mobily měly všechny frekvence LTE. Jinak měly ostatní mobily pouze 3 frekvence. Bych řekl že táto Lumie je nejlevnější LTE mobil se všemi frekvencemi co ještě lze sehnat. Mezi androidy je velice málo mobilu co by měly všechny frekvence LTE a to jen ty topmodely a těch je dost málo v ceně za kterou to chceš pořídit

Jeden z najlacnejších , ak priplatíš je tvoj , v akom je vstave to neviem , 65€ : https://mobil.bazos.sk/inzerat/67483302/Sony-Xpe...

nabídnu ti xperii SP jen má pavouka na displeji ale to by ti za 500 zase na hotspot vadit nemuselo