Starší grafická karta Nvidia 6100

Dobrý den nikde nemůžu najít nebo nevím jak u této grafické karty NVIDIA Geforce 6100 nforce 405 kolik má mb jde to nějak zjistit popřípadě neví přímo někdo?

Odpovědi na otázku

GPU-Z ?

Je to integrovaná grafika a má tolik MB, kolik jí v BIOSu nastavíš. Ale i když jí nastavíš 18 bambilionů TB, na jejím (ne)výkonu to nic nezmění.

no konkrétně v tom se nevyznám ale nakonec sem asi našel jestli to mám dobře tak těch 256mb jestli se nepletu ? dekuju za případné potvrzení jinak může být příspěvek označen jako vyřešený ať nepřekáží

256 MB je zrejme spravne. nepredpokladam, ze by v biosu byla jina moznost, kde by dala nastavit stejna hodnota.