» Poradna » Programy

StarForce 3

Tak jsem si nedal pozor a zakoupil hru (Codename Panzers) na které je tato ochrana implementována. Jde jak známo, o velmi agresivní druh ochrany, který poškozuje hlavně legální uživatele. Do systému si instaluje vlastní ovladače, bez vědomí uživatele, bez zmínky v licenčním ujednání a bez jakéhokoliv ujednání na krabici. Tyto soubory pak mohou způsobit nestabilitu počítače, nefunkčnost některých programů atp. Z tohoto hlediska se tedy jedná jednoznačně o VIR, za který firma, která jej takto distribuuje, měla být zažalována. Proč se tak dosud nestalo? Vysvětlí mi někdo, proč když jsem zaplatil za hru, musím mít starosti se systémem, se spouštěním hry, musím mít CD v mechanice i když je hra vůbec nepotřebuje, nemoct si vypálit záložní kopii, na kterou mám ze zákona nárok, nemožnost vytvoření image na disku atp!!! Vážení vydavatelé, za co jsem takto trestán? Můžu říct, že jsem tak znechucen, že na hru nemám vůbec náladu. Ale reklamovat ji asi nepůjde, musím si dát příště holt větší pozor, co kupuji, pokud si tedy vůbec ještě nějakou hru koupím. A rada pro všechny, co by si snad chtěli koupit originální hru, rozmyslete si to! S nelegální kopií budete mít mnohem méně starostí a více si užijete. Bohužel, bohužel  .

Odpovědi na otázku

Neposkodenu, neposahanu hru bez mensich skrabancov na disku ( t.j. max. 1x pouzivana  ) je mozne vratit spat do obchodu, kde to bolo zakupene bez udania akehokolvek dovodu. PC Soft sa nepovazuje za spotrebny material. . . . a co sa tyka ochrany Star-Force, tak tu sa este prelomit nepodarilo.

tak zrovna tahle hra je rok stará a lze si stáhnout z netu crackno a k té ochraně nemám komentář, je to tak