Starej AMD

jednoduše,, AMD 64x2 5600+ (Brisbane) zakl.takt 2.9 Ghz, jakou grafiku si utahne aby ji nebrzdil ?

Odpovědi na otázku

Z nových? K tomu bych už nic moc nedával. Maximálně nějakou R7 250X / R7 260X / GTX 750. I ty s ním ve spoustě her nebudou naplno využité.

tak nejak jsem to odhadoval na 250 pri mensim OC

GIGABYTE R7 250 Ultra Durable 2 2GB GV-R725OC-2GI

Přihodil bych dvě stovky na 250X. Má sice jen 1GB, ale i to je v této kategorii až až. Hlavně podstatně silnější jádro (většina parametrů je skoro dvojnásobná) a podstatně rychlejší GDDR5 místo pomalých DDR3 (datová propustnost pamětí je podstatně vyšší - 28,8GB/s vs 72GB/s):http://www.czc.cz/porovnatRozdíl ve výkonu je podstatně větší než rozdíl v ceně.

Bazarovou ATI 3650 .