Staré zdroje -který lepší?

ahoj - prosím rychlou info!Kopu tchýni do jejího starého PC - má tu dva zdroje.Bude tam GT630 grafika a procesor E8500, jinak nic - jen starý HDD sagatě....Mám dva zdroje - Eurocase 450SX - http://partis.cz/index.phpa Whitenergy ATX-350W - https://pctuning.tyden.cz/hardware/skrine-zdroje-ch... ??? Oba cca 5-8 let v provozu běžné domácnosti.

Odpovědi na otázku

Tak to si můžeš hodit korunou. Ten druhý určitě ne.Ten první radši ne.Rozhodni se podle toho jak moc máš tchýni rád...

presne tak . čim ju máš radsej tím lepší zdroj jej kup

Tak kopněte pořádně, aby to už nerozdejchal. Uděláte jí tím službu.Teď vážně. Ideálně ani jeden. Pokud bych měl pistoli u hlavy a musel se rozhodnout, tak ten EC. Je silnější a kupodivu jich dost funguje i po letech (těch co po nich nikdo nechtěl ani polovinu dokladovaného výkonu), což je s podivem. Recenzi na Whiteenergy jste si našel. To je úplně mimo.

ok, dík - z těch dvou ani jeden, takže bych to asi nerozjel :DTakže jsem tam dal ten euro... oba fungovaly přes 5 let ne tom šrotě bez problémů... takže zatím (dokud se nespálí) nechám ten silnější...

Spíše jde o to, aby při tom spálení nevzal sebou celý počítač a možná ještě něco dalšího.Možná se vám zdá, že zbytečně plašíme, ale tyhle zdroje nemají prakticky žádné ochrany, nebo když je mají, tak nefungují.Doporučit můžeme tedy jen nějaký nový slušný zdroj.