» Poradna » Ostatní

Staré fotky z ntb

Zdravím, na jednom notebooku jsem si zalohoval všechny data včetně fotek na přenosný HDD ale ten mi někdo ukradl a chtěl bych se zeptat jestli by se daly dostat fotky z toho starého Ntb nějak najít asi ne že? tuším že nebyla provedena čistá instalace ale pouze vracení do továrniho nastavení pomocí CD. Je to wondows 7..

Odpovědi na otázku

Nemá někdo páru? :( jsou to vzpominkove fotky zesnuleho člověka a jiné nemám. HDD mi ukradli z kurfru auta..

Možná by z toho něco dostat šlo, ale jedině na druhém počítači, kam by se disk připojil. Existují různé prográmky právě na takové situace, ale free toho většinou umí málo. Pohledej na netu.A pak jsou firmy, které to dělají profesionálně, ale stojí to pak dost peněz, řádově tisíce.Teď nedokážu víc poradit.

Děkuji moc hned vyzkouším

Nebo treba Recuva.Ale zalezi fakt predevsim na tom, zda ty oblasti disku byly nebo nebyly prepsany.