» Poradna » Programy

Starcraft - parazit

Hraju Starcraft: Broodwar a soupeř (počítač) mi neustále infikuje jednotkyv základně parazity. Dá se jednotka zamořená parazitem nějak od něj vyléčit ?

Odpovědi na otázku

pripadá ti toto snáď jako nejaká poradňa pre mentálne narušených gejmerov. ? ?

Jasne, vemes brokovnici, namiris na parazita, a vystrelis.Takhle to teda resim v jiny hre, ale to je uplne jedno, parazit jako parazit.

A dá se opravovat poškozené Protosské dělo ?

Ano. Musíš vynalézt opravovač poškozených děl.

no parazit sa da odstranit medicom u terranov a u prottosov mozes opravovat len stit pomocou energy battery alebo sa ti postupne casom doplni