Stará RAM + nová

Dobrý den. Nedávno jsem provedl upgrade svého PC a poslední co mi ještě zbývá je paměť RAM jde o to že na mě základní desce jsou 4 sloty a 2 z nich jsou obsazeny starým kingston 2x2GB kitem. Teď chci dokoupit 8 GB RAM (2x4GB) ale nevím jestli to bude fungovat s tím 2x2 kitem. Nevíte někdo jestli to půjde?

Odpovědi na otázku

Moc konkrétní nejsi, nelze odpovědět. Jde o DDR2 nebo DDR3 (předpokládám DDR3, 2x4GB DDR2 stojí raketu)? A o jakou jde desku? Třeba u 1156 totiž skoro žádné dnešní 2x4GB fungovat nebudou...

DDR3,deska M4A79XTD EVO

Tak u toho by neměl být problém. Ale na 100% ti to nikdo nepoví. Kup to tam, kde to můžeš případně vyměnit.