» Poradna » Ostatní

Stará Rádiokarta

Scháním nějakou starou radio kartu, ještě jsem neměl čas zajít někam do PC bazaru, a tak se zeptám tu. Kolik tak stojí stará radiokarta v bazaru? Klidně i do ISA slotu? Alespoň přibližně, čekal bych cenu do 100 Kč, je to reálné? Jak jsou tyto staré karty do ISA slotu kvalitní? Dají se ovládat programem RADIATOR? RDS signál asi přijímat moci nebudou, ale to mi nevadí.Díky

Odpovědi na otázku

Nikdo nic

Měl bych jednu zbytečnou Radio Media Forte. Do PCI

Hmm za kolik?

Za tři stovky + asi pade poštovné.

neslevíš?

Promiň, ale ne. Věci pod tři stovky házím do koše. Ne že bych tady hrál zbohatlíka, ale s hodně levným prodejem mám špatný zkušenosti. Pak to většinou končí "ono mi to nechodí, mohl byste to vzít zpátky?". A já jsem takovej tukan, že řeknu jo, platím znovu poštovný v dobírce a říkám si, jestli to vůbec stojí za to. Stejně pak ta levná věc končí v popelnici. Takže asi tak, neber to osobně.

Chápu. Já jen že 350 je docela dost, vzhledem k tomu, že nová stojí 550, to už bych radši ty 2 kila přidal a koupil to osobně v krámu

Taky by se mi nějaká hodila za rozumnou cenuICQ 246307019

Mirku, na cenu kolem stovky zapomeň, za kilo dostaneš sice SB 128 PCI,ale radiokartu ne. Počítej spíše kolem 300. Kolega má SB16 Vibra s rádiemdo ISA slotu a nedá na ni dopustit.

Coo? 300? To už si radši koupím za 550 novou. to jsi mě teda zklamal

a Sound blaster se dá splašit za kilčo? Tak o tom bych už docela uvažoval...

Jo, tu kartu jsem měl a šlapala dobře ( i pod DOSem ), zkus PC Skontovedle Alfy :http://pcskonto.cz/ ort_level1=KOMSND&index2=0

dík

Ty prosímtě, pracuje ta ISA karta pod XP? A nejsou k tomu třeba žádné ovladače? Mám nabídku nějaké karty za 90 Kč tož to se mi zdá dost výhodné

To nemám tušení ( kolega má WinME + W98SE ), ale nevidím důvod,proč by ISA zvukovka neměla pod XP chodit. Ovladače ke kartě jsou potřeba,možná XP už je obsahuje, to se můžeš podívat u sebe v kompu.Kdybys netrval na radiokartě, tak jdi raději do toho SB 128 PCI za kilo,dávají na to 2 měsíce záruku a pod XP to pojede zaručeně. Navíc, pokudmě paměť neplete, už uměla přehrát více než jeden zvuk současně.

UffDneska jsem koupil v Mikrotechu radiokartu SoundForte SF16-FMR2 za bratru 90 Kč, ale ještě ji nemám nainstalovanou. Jen mě překvapil způsob, jakým se to zapojuje, myslel jsem, že se to se zvukovkou propojuje vevnitř PC podobně jako třeba CD-ROM, ale ono se to připojí "venkovně" - kabelem jack-jack do vstupu zvukovky

ve winxp to slape v pohode, nemusis skoro vubec nic instalovat, jenom soft radiator a tam vse nastavit a hraje krasne

Mne stará rádiokarta FMM601 do ISA slotu pod XP nechodía nemôžem k nej zohnať ovládač.

Nepomůže ovladač k NT nebo W2000 ?

Pokud ta ISA radiokarta je RadioTRACK, tak pod XP jede (mam ji doma). Ovladace nejsou potreba, staci jen ty z Radiatoru.BTW jedna volna mi tu lezi v sufliku.