Stará myš na novem pc

dobrý den mám starou myš a když ji připojím k pc nemyšuje model:NWW-5

Odpovědi na otázku

Moderní systémy se nemusí kamarádit se švábíkem staré vykopávky, zvláště když se k tomu musel instalovat nějaký driver. Nová to jistí.

ta myš má nějaká tlačítka navíc? Normálně bych čekal, že to pojede aspoň jako default myš, ale u W10 člověk nikdy neví. Je to drátovka nebo bezdrát?

Podle strýčka to je https://driverscollection.com/

na to by neměly být potřeba žádné ovladače - tak blbé snad nemůžou být ani ty W10... Na Windows 7 mi bez problému jela i letitá Genius Netscroll Optical, co pamatovala Win2000 a žádný ovladač nebyl potřeba (ale já neřešil boční tlačítka).

drátovka kuličkovka

jaky ma konektor? zapojujes do spravneho?

Nejlevnější nové optické USB myši stojí pod 100kč. Opravdu má smysl rozhýbávat starou kuličkovou myš?

Niekedy je nutné použiť guličkovú myš, ak ide o povrch, kde žiadna optická nefunguje spoľahlivo. Napríklad na skle.

v takovém případě si člověk obvykle koupí aspoň levnou podložku, protože mít položené ruce na skle je krajně nepříjemné.

Neznášam podložky pod myš, vždy narazím na jej okraj. :) A plexisklo nie je problém pre ruku, ale pre optickú myš je. Preto mám už 10 rokov tú istú guličkovú myš a stále som spokojný. Ale pre prípad zlyhania mám ešte jednu novú guličkovú odloženú. :)))

si kup podložku větší no https://www.alza.cz/connect-it-ci-236-biohaza...

Vy tam na slovensku musíte mít kvalitní trávu... Jinak si takovou debilní odpověď neumím vysvětlit

No niekedy i u vás, v Čechách sa nájde kvalitný matroš........ často súdiac podľa niektorých "debilných" odpovedí z českých luhů a hájů.....

Kuličkové myší na skle taky moc nefungovaly, příliš malé tření. Musely mít trochu hrubší povrch, aby se kulička točila. Kdybys tu dobu kuličkovek zažil, tak tohle nenapíšeš.

Guma o sklo má malé trenie? Guličkovú dobu zažívam dodnes. Ako píšem vyššie, som s guličkovou myšou dodnes spokojný. Občas vyčistiť a ide sa ďalej.

Masochismus.

Trochu áno. Ale meniť povrch stola by bolo horšie.

V parném létě je na potící se ruku tvrdý hladký povrch desky "velice příjemný". Není nad kvalitní velkou tenkou látkovou podložku s dobře obšitým krajem a pořádnou optickou (což je i laser) myšku. Já používám na práci vertikální a moje ručička je na výsost spokojená.

Problém s rukou v parnom lete som nikdy nemal a nikdy by mi to ani nenapadlo. Ruku nemám na myši neustále a potím sa celkom inde ako na ruke. Prečo mi chce každý brať to, čo mi vyhovuje, alebo ma aspoň presviedčať, že mi to nevyhovuje? Už ste ako Microsoft.

Tak tady bude ten rozdíl, já mám ruku na myšce skoro pořád.

Dobrý den,moc děkujeme za info.U mě myš šlape bez sebemenších problémů

Pokud nemyšuje, doporučuji nasadit do nového PC Kočku v2.0

Alebo extended verziu Leo v3.0....

Leo TV ďakuje