» Poradna » Ostatní

Stará dívčí pc hra

Ahoj, hledám hru, starou pc hru, kde se myslím jezdilo na koni a ze stromů se měli sbírat myslím diamanty, vždycky na to upozorňovala taková otravná opice "seber diamant" měla tam nějaké divné jméno myslím. Nějak si z toho moc nepamatuji, ale tu opici jo, byla hrozně otravná, ale vůbec nevím, jak se ta hra jmenuje, nikde jsem nic nenašla.Snad někdo bude vědět o čem mluvím. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Hugo - dobrodružství v džungli? Ta série měla víc dílů, otravné to bylo taky (hra pro děti) a byla tam myslím minihra s jízdou na pštrosovi, po cestě se sbíraly právě ty diamanty.Nic jiného mě nenapadá...

Tady je ukázka z tý hry: https://youtu.be/NOGZ5vNOTaY