» Poradna » Programy

Stará CZ Spaceship game - název?

Zdravím, hledám starou spaceship game made in CZ,může mít cca 15 let.Měla český příběh, vybavuji si z něj jen tohle:"sedím takhle u kompu... emzáci..."a pak člověk střílí a střílí...jedete s lodí jako kdyby nahoru a střílíte ememáky.U toho hraje super cool hudba.Je možné, že byla přílohou na DVD v časopisu level...Nevzpomíná si někdo ze starších mazáků, jak se jmenovala?

Odpovědi na otázku

Možná si na název vzpomeneš tady.https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_%C4%8Desk%C3%...

Jmenuje se to RADIAN je to pro wp remake hra ✌️😘