» Poradna » Programy

Star Wars: The Old Republic

Ahoj lidi mám dotaz mohu hrát z kámošem hlavní příběh? děkuji.

Odpovědi na otázku

Zakázal ti to někdo? jestli ne, tak to s ním klidně hraj. Sedněte si spolu k počítači, jeden bude ovládat klávesnici, druhý myš a uvidíte kolik úsilí bude potřeba aby jste zabili prvního enemáka.

vtipné - když neumíš poradit tak ani neodpovídej, určitě výš jak jsem to myslel příště abys měl radost to napíšu více do detailu.

Tím jsi měl začít. Nikdo ti nevidí do hlavy, aby věděl jak co myslíš.

Tak, a teď si to zkus přečíst a najít pravopisné chyby. Na tak debilní otázku "Nargon" odpověděl více než politicky korektně.

spravne som precital "nemozes" ?