» Poradna » Ostatní

Star Wars - KOTOR na novém ntb

Ahoj, mám jeden malý dotaz. Vím, že podobné téma zde bylo již milionkrát zmíněno, ale teď bych se chtěl zeptat na něco jiného. Mám ntb MSI s Win 10 a graf. kartou GTX960M a KOTOR na něm samozřejmě nerozběhnu a ani asi nemůžu po vás chtít poradit, jak to mám udělat. Mám jiný dotaz. Našel jsem si KOTOR GOG verzi a dočetl jsem se, že je to vlastně staré hry na nové PC. Máte s tím někdo zkušenost? Půjde mi po zakoupení GOG verze hry KOTOR i na mém pc? Díky za radu.PS : Kdyby mi chtěl někdo poradit, jak rozběhnou Steam verzi na mém pc, budu jen a jen rád. Hra se spustí, nastavím si postavu a když dám hrát, hra začne nabíhat, ale hned se spuštěním prvního videa se minimalizuje a nejde. Ani to nenapíše program přestal pracovat, nic, jen se minimalizuje a pokaždé když jí dám zpět, tak se ukáže sekunda z videa a zase se minimalizuje. Moc vám všem moc a moc díky za rady.

Odpovědi na otázku

Omlouvám se, problém jsem již vyřešil a hra běží ok. Jen pro ostatní pro info. Stačí vypnout videa a hra běží ok.

čauu ... vím, že už je to dlooouho :D ale jak se ti to podařilo rozběhnout? :) :) mám stejný problém. Dík