» Poradna » Web a internet

Star stable - lifetime přes banku

Zdravím! Chtěla bych si ve hře Star Stable Online koupit Lifetime memebreship, ovšem potřebuju to přes bankovní účet a navím jak na to! Poradil by někdo? Krok za krokem? Prosím ozvěte se na mail averysteelhope@seznam.czBudu ráda za rady!

Odpovědi na otázku

Na mail se nikdo ozývat nebude...

Bude - spamrobot a ne jeden...

Řekl bych, že i tyto dotazy s vynucováním odpovědi do mailu slouží často právě spíš ke sběru mailových adres.

Jde mi o hru, ne o nějaké emaily. Ptala jsem se hráčů SSO, mám problém s hrou a luštit angličtinu, nebo psát v angličtině se mi nechce. Takže prosím, pokud nemáte nic, co by mi pomohlo, neobtěžujte se psát. Děkuji

Pokud ti jde o radu, tak nechápu proč vynucuješ odpověď na mail. Proč by ti měl někdo psát komplikovaně na mail, když může napsat rovnou sem? A jinak transakce ve hrách se provádí obvykle přes platební kartu, PayPal nebo podobně. Klasickým převodem z účtu to celkem jistě nepůjde.

Ahoj! Jde to jen přeš kreditku nebo přes kredit v mobilu. Jinak to nejde

Ak ešte nevieš tak pomôžem :d